about Terez

50. Faktů a neboli informace o mě

20. června 2016 v 14:08 | Terez
Ahoj, dnes vás opět vítám u mého dalšího článku, který se týká mě. Článek je jednoduchý a to v podobě 50. faktů, které vám o sobě napíšu, pokuď jich teda těch padesát vymyslím :D Momentálně nějak nemám nápad na jiný článek a tenhle už nějakou dobu lěží v rozepsaných, takže ho jen dodělávám a máte tu tento :) Doufám, že vás fakty bavily a dozvěděli jste se o mě zase nějaké nové informace. Jinak některé z vás jsem si již zapsala do menu pod favourite site :)) Možná pak ještě nějaké blogy dopíšu :)

Mé odpovědi na Vaše otázky

17. června 2016 v 15:05 | Terez
Ahojky, dnes se zde opět hlásím a to s již očekávaným článkem Otázky ohledně mé osoby - odpovědi. Byla jsem překvapená když jsem viděla tolik vašich úžasných otázek a ihned jsem chtěla psát článek :) Tento týden jsem se měla celkem dobře (a udělala jsem úspěšně v pondělí mou absolventskou práci, jupí!) a hlavně mám tedy od pondělí čas aproto tu je článek tak rychle. V článku jsem se snažila aby byli otázky nějak přehledné a tak jsem je rozdělila :) Pokuď se budete chtít ještě něco dozvědět, napište to k tomuhle článku a já zase na vaše dotazy odpovím 💕 Tak pojďmě k článku :)

Otázky ohledně mé osoby

15. června 2016 v 13:44 | Terez
Zdravím všechny čtenáře mého blogu, dnes tu mám pro vás článek, kde se mě můžete zeptat na cokoliv chcete a já vám na to odpovím, samozřejmě ale né na moc osobní otázky. Všechny vaše dotazy & otázky napište do komentářů a já vám na ně odpovím v dalším článku, který vyjde. Doufám, že se z vás někdo zeptá a nebudete se mě bát, nekoušu :D (Tereziin pokus o nějaký zajímavý vtip nevtip).
 
 

Reklama