Květen 2016

Design | Růžové květy - 001

30. května 2016 v 14:13 past layouts.
Jako první vzhled blogu je zde ode dne založení této stránky. Design je s obyčejnými letními (nebo jarními?) květy, nejspíše třešeň. Je růžovo-bílý a mě se moc líbí. Tenhle typ designů mám ráda, obyčejný a jednoduchý. Je to vlastně jak obrázek, který tvoří vzhled stránky. Mám ho tu nastavený už dlouho a za celou tu dobu se mi vůbec neokoukal a stále se mi moc líbí, takže odtud v nejbližších dnech (nebo měsících, pokuď zde na blogu vůbec tak dlouho vydržím) nezmizí, takže jestli se nelíbí vám nebo se vám okoukal, máte prostě smůlu :D Jak se líbí design vám?

-

Pohyb?

28. května 2016 v 14:45 healthy
Pohyb je čistě zdravá záležitost. Kdo se nehýbe není zdravý? Ne, to určitě ne, ale není tak vytrvalý, fyzicky zdatný nebo nemá skvělou kondici. Já jsme teda extrémně líná, ale snažím se. Snažím se cvičit cardio - videa či si něco vymyslím sama, také jsem zkoušela běh a musím říct, že mě vážně bavil, jenže nezvládnu uběhnout více kilometrů, jelikož mám astma a potřebuji inhalátor, ach jo. Plno lidí zkouší cvičit to, co jim vyhovuje - ať už posilovací stroje ve fitku, či domací cardio cvičení nebo venkovní běhání a jiné sporty, které se hrajou venku. Mě více vyhovuje venkovní cvičení, ale cvičím spíše cardio a to doma, kde jsem sama, nebo s mou sestrou. Běhala jsem venku, ne sice v tak krásném lesíku jako je na obrázku, ale běhala jsem jakoby v "polní" cestě, prostě mezi opuštěnými bytovkami, kde to jako polní cesta teda rozhodně vypadalo :D Také jsem si koupila ab generator, je to posilovací stroj, který je vážně skvělý! Je to na více částí a dá se skvěle zastrčit třeba za lednici či skříň nebo pod postel. Prosím, napiště mi do komentářů, co děláte vy a jestli vůbec něco cvičíte, nebo chcete začít.


S líčením nebo bez ?

27. května 2016 v 20:38 cosmetics
Řasenka,pudr,makeup bronzer či jen lesk na rty? Ahoj :) zdravím vás v tomto článku , v kterém bych se vás chtěla zeptat jestli se líčite nebo ne , jestli používáte produkty na pleť nebo na oči a podobně. Já osobně se líčím asi od poloviny 8.třídy kdy jsem nalíčená chodila i do školy. Někdy jsem si dala ale i tak třeba jen řasenku a šla s ní ven - myslím že mi nebylo ještě ani 14 :) Když se teď líčím tak nejčastěji používám řasenku (bez té líčení nezačnu ani neskončím :D), linky - ty si dávám jen někdy spíše v zimě v létě mám radši jen řasenku, pak použiji třeba korektor a makeup (ten ale moc nepoužívám, skoro vůbec protože nemám nějak moc problémovou pleť). Když bych měla vybrat svoji nejoblíbenější řasenku tak je to červená od značky essence která mě vyšla asi jen 70kč ? (obvykle takhle levné nekupuji ale zaujal mě kartáček) řasenka takhle stojí normálně - nebyla ve slevě. Řasenku mám asi měsím a je stále tekutá - nevysychá a mám ji moc ráda. A když bych si měla vybrat moje nejoblíbenější linky tak jsou to gelové od rimmel london které mě vyšli asi 150 nebo 170korun. Jsou voděodolné - ale i tak se mi sice někdy pod vodou rozmažou, ale zase mi vydrží pěkné i do druhého (když si je neodlíčím) krom ocásků - ty se mi někdy rozmažou. Lesky, rtěnky a podobné věci nepoužívám jen někdy fixu na rty - konturku ale tu jen vyjímečně. A teď se ptám já vás, líčíte se ? :) Pokuď ano co používáte nejčastěji ? :) Máte nějakou oblíbenou značku ? ♡ Doufám, že vás tenhle článek alespoň trošku zaujal.


A co mé výsledky ?!

23. května 2016 v 12:19 healthy
Po nějaké té době se opět hlásím s úsměvem na tváři. A hádejte proč! Jsem zde s nějakými výsledky, které mám již za sebou. Mé zdravé mlsání a pohyb nejsou nad škodu! :D Za tu dobu co se stravuji zdravě, ikdyž jsem někde sem tam ulítla nebo si dopřála (ale řekněte mi kdo tohle nedělá/neudělal) mám za sebou (pro mě) velkou část cesty a ještě vetší cesta mě čeká. S výsledky jsem maximálně (zatím) spokojená, ale chci ještě další a další a další takovéhle výsledky a doufám, že mě neminou a podaří se mi je získat :) Po téhle zkušenosti už vím, že všechno jde když se chce, ale taky že všechno má svůj čas a nejde vše hned jak by jsme chtěli. Mé změny nakonec počítám od listopadu, jelikož jsem v létě a září jedla obědy nezdravé ale vše jinak zdravé, ale od té doby co si dělám zdravé obědy jde vše ještě lépe dolů a já si tohle zdravé mlsání nemohu vynachválit! Ikdyž to kolikrát nevypadalo dobře, chutnalo to o mnoho lépe! :) Časem zde čekejte možná nějaké zdravé recepty na obědy/snídaně/svačiny/večere, které si dělám já a mohli by vám třeba zachutnat :) Jídlo si něpočítám na nějaké kcal a podobně, ale hlídám si jakou velkou část sním a podobně. Ale můj velký problém je voda. Denně nedokážu vypít 1l natož dva, takže se musím nutit pít, což je blbě. Ale časem si na velkou část vody jistě zvyknu! Nebo alespoň doufám :D A tímto vás chci také namotivovat k tomu, že pokuď něco chcete, udělejte pro to něco a začněte s tím hned! Já takhle ztrácela čas celou dobu, ale teď nenechám uniknout ani minutu 💕 Vím, že spousta z vás už tuhle cestu má za sebou a nebo naopak před sebou, tak to nevzdávejte a jděte si za tím, co opravdu chcete a nenechte si od někoho do toho kecat, držím vám palce a doufám, že vám to vyjde 💕